لوگو شهرداری شمشک دربندسر

شهرداری شمشک دربندسر

فهرست مطالب

تبلیغات

با حضور پر شور مردم؛ راهپیمایی روز قدس در رودبارقصران برگزار شد

 

راهپیمایی روز قدس در بخش رودبارقصران با حضور اقشار مختلف مردم از شهرها و روستاهای بخش رودبارقصران در محکومیت جنایت‌های رژیم صهیونیستی در غزه و به ویژه حمله به کنسولگری ایران در دمشق برگزار شد

ندای مرگ بر اسرائیل و آزادی فلسطین در راهپیمایی روز قدس، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همزمان با سراسر کشور در بخش رودبارقصران طنین انداز شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شمشک دربندسر،‌ دکتر مهدی ساوه شمشکی شهردار و اعضای شورای شهر و شهروندان شمشک دربندسر به همراه با اقشار مختلف مردم بخش رودبارقصران امروز در حمایت از فلسطین و قدس شریف با حضوری پرشور و گسترده در میدان امام خمینی (ره) فشم حضور یافته اند تا نفرت و انزجار خود را از غده سرطانی و فتنه‌انگیزی های اسرائیل غاصب و رژیم صهیونیستی کودک‌کش به جهانیان اعلام کنند.

مردم مومن و روزه دار رودبارقصران در بیست و پنجمین روز از ماه مبارک رمضان، از نقاط دور و نزدیک خود را به میدان امام خمینی (ره) فشم رسانده اند تا به سیل خروشان دیگر راهپیمایان روز قدس بپیوندند و فریاد ” القدس لنا ” سر دهند.

براساس برنامه ریزی های انجام شده راهپیمایی روز قدس بخش رودبارقصران از میدان امام خمینی (ره) فشم شروع می شود و راهپیمایان مسیر را تا مصلی نماز جمعه این بخش با فریادهای پر خروش خود علیه اسرائیل غاصب طی می‌کنند تا در میعادگاه نماز جمعه در صفوف به هم فشرده و دشمن شکن، نمایشی دیگر از اتحاد و همبستگی را در پای آرمان‌های انقلاب اسلامی به نمایش بگذارند.

امروز آحاد مختلف مردم در این راهپیمایی شرکت کرده اند تا فریاد بزنند رژیم جعلی و کودک کش اسرائیل آخرین نفس های شوم و منحوس خود را می کشد و به زودی از آخرین جنایت ددمنشانه و تروریستی خود در حمله به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق و به شهادت رساندن سرداران محمدرضا زاهدی و محمد هادی حاج رحیمی و پنج تن از همراهان آنها پشیمان خواهند شد.

در پایان این راهپیمایی، قطعنامه پایانی راهپیمایی روز قدس با حضور شرکت کنندگان در راهپیمایی در مقابل مصلی نماز جمعه رودبارقصران قرائت شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *