لوگو شهرداری شمشک دربندسر

شهرداری شمشک دربندسر

فهرست مطالب

تبلیغات

معاون خدمات شهری: تمهیدات لازم جهت استقبال از بهار اندیشیده شده است

 

محمد بلوکات معاون خدمات شهری شهرداری شمشک دربندسر در گفتگویی برخی اقدامات صورت گرفته در آستانه فرا رسیدن عید نوروز را تشریح کرد.

بلوکات گفت: در آستانه فرا رسیدن فصل بهار و نوروز ۱۴۰۳ به دستور شهردار محترم کلیه واحدهای خدماتی، امدادی و برفروبی شهرداری در آماده باش کامل قرار گرفتند و ان شاءالله در ایام نوروز خدمت رسانی به شهروندان و گردشگران ادامه خواهد یافت.

معاون خدمات شهری شهرداری ادامه داد: در آستانه فرا رسیدن نوروز اقدامات لازم جهت زیباسازی و پاکسازی معابر، کوچه ها و کلیه گذرهای سطح شهر انجام شد و جاروکشی و جمع آوری خاکها و نخاله های ساختمانی انجام شده است.
همچنین کلیه جوی ها و انهار سطح شهر لایروبی و پاکسازی شده اند و لکه گیری آسفالت، معابر و کوچه های سطح شهر در حال اجراست.

محمد بلوکات ادامه داد: به منظور زیباسازی شهر نیز رنگ آمیزی ایستگاههای اتوبوس و تعویض تابلوهای آن، شستشوی مخازن زباله، رنگ آمیزی جداول و… در دستور کار قرار گرفته که بخشی از آن در روزهای گذشته به انجام رسید.

وی با اشاره به زیارت اهل قبور در پنجشنبه آخر سال گفت: به منظور رفاه حال شهروندان در پنجشنبه آخر سال نیز اقدامات لازم صورت گرفته است که از جمله میتوان به پاکسازی و برفروبی مسیرهای منتهی به آرامستانها و بقاع متبرکه، نظافت و پاکسازی قبور در گذشتگان، زیباسازی ضریح امامزادگان و قبور شهدا با گلهای فصلی اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *